צוות המשרד

   ה"אני מאמין" שלנו 

   מה תקבלו מאיתנו 

   בניה ירוקה ואקולוגיה 

בנייה ירוקה היא שם כולל לגישה המתייחסת לפעולות בניה שונות שנועדו להשתלב עם הסביבה. מטרתה להעניק לשוכנים בבית איכות חיים וסביבה נעימה תוך התחשבות בתנאי האקלים ומשאבי הטבע. בנייה זו מעודדת נצילות אנרגיה מרבית, חסכון ומיחזור.
 
הבנייה הירוקה מצריכה תכנון מקדים של הפרוייקט, אשר יכלול את האלמנטים השונים שלה, החל מרמת המרחב החיצוני של המבנים ועד לפרטים הקטנים. בנוסף לתרומתה לאיכות הסביבה הכללית ולמניעת ניצול משאבים מתכלים, הבנייה הירוקה מעניקה יתרונות רבים לבעלים ולדיירי הבית בצורת הוצאות תפעול נמוכות יותר, ואיכות חיים טובה יותר. כל זאת, ללא עלויות נוספות בהשוואה לבנייה רגילה.
אנו במשרד יודעים שבניה ירוקה היא פשוט בניה חכמה יותר. זוהי אינה חזרה אחורה אלא הליכה קדימה. גישה זו אינה פשרה על נוחות אלא נוחות גדולה יותר, במחיר נמוך יותר. עם זאת, אנו איננו רואים זאת כגישה של הכל או לא כלום. לטעמנו, אין צורך להתפשר על איכות או פונקציונליות. מתוך מכלול הפתרונות האפשרי, אנו תופרים לכל לקוח חליפה על פי מידותיו ורצונותיו.
 
 
מטרות הבניה הירוקה מושגות על ידי טיפול במספר תחומים החופפים זה את זה :
 
בניה אקולוגית בה הבית מנסה לצרוך מינימום אנרגיה ואם אפשר, להיות במאזן אנרגיה חיובי. צריכת האנרגיה היא המזהם העיקרי כיום. השאיפה היא מכסימום נוחות ומינימום צריכת אנרגיה. שימור ומיחזור עיסוק בטיפול בתוצרי הפסולת של החיים בבית ומיחזורם ככל האפשר.
 
בנייה מושכלת ומערכות עזר המסיעות לנו לצמצם למינימום את הפסולת היוצאת מהבית ולשמור ככל הניתן על המשאבים הטבעיים כמו אוויר ומים.
 
בניה מודרנית ובניה בשיטות עתיקות. בניה בה משתמשים בחומרים שהם פסולת של תהליך קודם. בניה בה משתמשים בחומרים טבעיים או כאלו הנוצרים במקום. השאיפה היא שתהליך הבניה יענה על כל הצרכים ובנוסף ייצר מינימום פסולת.